Betoonitööd

Uusitalo Jukka, Ihanamäki Joukko, Rajala Raimo, Vallin Olavi

Selleks et betoontarind kestaks ning vastaks oma otstarbele, on suure tähtsusega betoonisegu õiged materjalid ja koostis.

Loe edasi...

18,09 €
Kogus:

Maakelder

Urpo Nurminen

Maakelder on leidnud uuesti oma koha eramu või talu õuel. Põllumajandussaadusi oma pere tarbeks või ka müügiks kasvatavad põlluharijad vajavad saagile usaldusväärset ja kindlat säilitusruumi.

Loe edasi...

8,50 €
Kogus:

Müüritööd

Raamat tutvustab müüritööde põhitõdesid. Raamat sobib õpikuks nii kutsekoolile kui ka asjaarmastajast ehitushuvilisele. Materjal on esitatud arusaadavalt, välditud on teoreetilisi arutlusi. 

Loe edasi...

6,20 €
Kogus:

Sarrusetööd

Juhani Ruohomäki, Pentti Jormalainen, Valto Pärssinen, Erkki Saarikivi, Kai Söderholm

Betoon peab vastu suurele survele kuid vähesele tõmbele ja lõikele.

Loe edasi...

18,09 €
Kogus:

Väikeelamu vundamenditööd

Raamatus on antud ülevaade sellest, mis mõjutab vundamendi kavandamist (pinnas, põhja- ja pinnasevesi, maastikuvormid, radoonioht, planeeritava hoone lahendus) ning millised tööd vundamendi ehitamise erinevatel etappidel ette tulevad.

Loe edasi...

9,27 €
Kogus:

Palk ehituses

Risto Vuolle-Apiala 

Milline puu palgiks valida ja kuhu millised palgid sobivad? Kuidas palke käsitsi tahutakse ja nendest maja ehitatakse? Käesolevast raamatust leiab neile küsimustele vastused.

Loe edasi...

7,73 €
Kogus:

Palkmaja ehitamine

Puitehituse traditsioonid Eestis ulatuvad aegade hämarikku. Täna saame hea ülevaate selle arengust meie Vabaõhumuuseumis Rocca-al-mares. Me võime uhked olla oma esiisade oskuste üle kelle ehitised on püsinud sajandeid.

Loe edasi...

7,73 €
Kogus:

Puitkarkassitööd

Traditsioonilise väikeelamu puitkarkassi ehitamine alustaladest katuse ja valmis karkassini ehk sinnamaani, mil võib alustada soojustus- ja sisetöödega. Põhjalikult ja punkthaaval juhendatakse kõikvõimalike valuraketiste tegemist. 

Loe edasi...

11,57 €
Kogus:

Saun

Soome saunal on pikaajalised traditsioonid. Erinevalt muudest maadest on need püsinud vähemalt tuhat aastat. 

Soome saun on lihtne: ainult puit, kivi, tuli, õhk ja vesi ning sellest saadav aur või leil. 

Loe edasi...

7,73 €
Kogus:

Suitsusaun

Risto Vuolle-Apiala 

Saunaehitaja huvi suitsusauna vastu on viimastel aastatel osutanud elavnemise märke. Moodsa saunaga võrreldes on suitsusaunal ajaloost ette näidata ülivõimas aastatuhandeid kestnud areng.

Loe edasi...

9,65 €
Kogus:

Sepaoskused

Heimo Roselli

Sepaoskusi käsitlev kirjalik info on laiali pillatud väga mitmesugustesse raamatutesse ja pikka aega on puudunud teos, mis seda koondaks ning kütkestava sepaametiga tutvuma innustaks."

Loe edasi...

8,50 €
Kogus: